Máte chuť na Monsanto Latté? Řekněme Starbucks dost!

Autor: AC24.cz | Publikováno: 26.4.2014 | Rubrika: NÁZORY A PŘÍBĚHY
Ilustrace

„Tyto plodiny snižují kvalitu půdy a vody, udržují korporacemi kontrolované zemědělství a mají potenciálně negativní zdravotní dopad na hospodářská zvířata,“ říká GMO Inside. „Co víc, nadměrné užívání antibiotik v průmyslovém zemědělství přispívá k rozšíření bakterií, jež jsou vůči nim odolné, což nás vystavuje následnému riziku.“

Kvůli tomu GMOInside.org spustilo kampaň s cílem přesvědčit Starbucks o stáhnutí GMO ze svého zásobovacího řetězce mléčných produktů. Zde si můžete přečíst celé oznámení.

 

Starbucks finančně podporuje Monsanto

Starbucks prodává mléčné produkty s GMO ve většině ze svých 20,000 prodejen po celém světě, a byť již užívá kravské mléko bez rBGH (rekombinantní hovězí růstový hormon), pokračuje i v prodeji mléka z krav krmených GMO.

„Starbucks již podává sójové mléko, které je organické a neobsahuje GMO. Zákazníci si zaslouží, aby i mléčné produkty dodržovaly stejný standard a úroveň kvality“ říká ředitelka GMO Inside kampaně Nicole McCann.

John Roulac, zakladatel Nutiva (společnost nabízející superčisté produkty na bázi konopí), dodal: „Dny, kdy celosvětová společnost jako Starbucks mohla skrývat před zákazníkem GMO, jsou pryč. Doba transparentnosti je tady a očekávám že Starbucks si zanedlouho uvědomí, že je v jejich nejlepším zájmu vyřadit GMO z řetězce dodávky.“

Dave Murphy z Food Democracy Now také souhlasil: „Starbucks pomáhalo poslední dva roky v USA financovat úsilí zarazit označování GMO. Je na čase, aby se ve Starbucks zavázali k transparentnosti a používání nejkvalitnějších surovin pro své zákazníky.“

 

Proč se éra skrytých GMO blíží ke svému konci

K velké frustraci biotechnického průmyslu a všech jeho přívrženců, propagandistů, negativních PR trollů a zastrašujících tajných agentů, se éra skrytých GM potravin rychle blíží ke konci. Jedna po druhé budou restaurace jako Starbucks tlačeny k upuštění od geneticky produkovaných surovin z jejich nabídky, a to včetně zvířecího krmiva pro zvířata užitá při výrobě jejich produktů. Vzpomeňte, že to není tak dávno, kdy bylo Whole Foods také dotlačeno k oznámení, že do roku 2018 bude vše, co prodají, poctivě označeno informací o případnémobsahu GMO. Přestože se to zdá jako vzdálená doba, informace od vynašečů, kteří nadále informují ohledně korporátních aktivit, je ta, že dodržení tohoto termínu bere Whole Foods velmi, velmi vážně, a že v zákulisí vyvíjí nesmírný tlak na společnosti jako je PepsiCo, aby své produkty označovaly.

Není těžké si představit, že pokud Starbucks na tuto snahu odpoví „ne“, celá sféra blogů nakonec vybuchne v masivní vlnu negativních reakcí spotřebitelů, která vykreslí Starbucks jako „milenku Monsanta“ a společnost „vystavující celý svět nekontrolovatelnému genetickému znečištění“, způsobeného geneticky modifikovanými plodinami. Všechny geneticky upravené plodiny vysazeny v otevřených polích působí genetické znečištění, které nyní kontaminuje biofarmy a způsobilo enormní finanční ztráty pro americké farmáře.

 

Uchylte se k činu nyní a řekněte Starbucks aby přestalo podávat produkty Monsanta!

Všichni z nás v Natural News otevřeně podporujeme toto spotřebitelské úsilí na základní úrovni, a pobízíme Vás k přečtení této “Přijměte opatření” stránky na GMOinside.org a dodržování těchto jednoduchých kroků. Jeden z nich zahrnuje stáhnutí a vytisknutí lístku, který jednoduše předáte pokladnímu při Vaší další návštěvě.

Také můžete zavolat do Starbucks na 800-782-7282 a dát jim vědět že chcete, aby se společnost zbavila GMO v celém svém řetězci.

Rovněž vložte svou připomínku na Facebook stránku Starbucks a řekněte jim, že chcete Monsanto pryč ze svého šálku kávy!

Většina zákazníků Starbucks by nepochybně souhlasila s tím, že nechtějí dostávat produkt od Monsanta - dle hromadných webovýchprůzkumu nejhorší společnosti na světě – pokaždé, když si objednají latte.

Natural News salutuje GMOinside.org za jejich postoj v této věci, a povzbuzujeme spotřebitele po celém světě, aby vyžadovaly odstranění GMO ze všeho jídla a nápojů, které pravidelně konzumujeme.

 

Monsanto je ve válce s lidstvem a páchá environmentální násilí vůči nám všem

Předvídám den, kdy prodej geneticky modifikovaných potravin bude těžkým zločinem. Den, kdy budou vysocí činitelé biotechnologických korporací zatýkáni a žalováni za činy proti přírodě.

Věřte mi, že přijde den odporu proti GMO a biotechnologickým společnostem, a doufám a modlím se, aby se nezvrhl v násilí. A presto, to co společnosti jako Monsanto dělají celému světu právě teď, je forma environmentálního násilí proti nám všem (a farmářům obzvláště).

Monsanto vede válku s lidstvem a zároveň se životem jako takovým. Je jen otázka času než se lidstvo vzbouří v morálně ospravedlněném aktu sebeobrany proti eko-genocidním maniakům, kteří řídí Monsanto a jejichž činy představují velmi reálnou hrozbu zničení našeho přírodního světa (dle mnoha top vědců, kteří ještě nebyli skoupeni, zastrašeni nebo umlčení mafií bioprůmyslu).

V zájmu svých vlastních sobeckých zisků nás biotechnologické korporace vystavují riziku nekontrolovatelného genetického znečištění a selhání plodin, které by mohlo vést k hromadnému hladu a nevratnému, sebe-replikujícímu se znečištění, které by mohlo permanentně poškodit naši planetu. Tato dravá zemědělská dominance tolerována onou sebeklamnou „business“ komunitou je urážkou základní lidské důstojnosti a přírodních práv. Až k tomu dojde, historie si bude pamatovat, kdo bojoval za zachování života na naší planetě a ty, jež své duše prodali za zisk.

Překlad: Jan Hrubý

Zdroj: naturalnews.com

 

čtěte také:

 

 

Monsanto aktivisty vytlačeno z Velké Británie

Klíčová slova: Monsanto  | manipulace
4225 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistilaMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozumSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosemCo se stane s vaším tělem, když začnete jíst denně dva hřebíčky

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

ePortal.cz

Megakšeft s Covidem už se peče: EU objednává vakcíny za stamiliardy. Nikdo se na nic neptáPomozte nám, prosím

euPortal.cz

V Evropské unii totálně zešíleli a pokračují v budování svého centralizovaného totalitního superstátu. Brusel chce zničit suverenitu států, jejich ekonomiku i svobodu lidí a prosadit přerozdělování imigrantůZase o krok dál k úplné debilitě: Jak naslouchat pocitům zeleniny? Práva zvířat už nestačí. Papež drží se cvoky krok

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAImigrant jí na ulici za bílého dne vyrazil zuby: chtěl telefonní číslo

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

ParlamentniListy.cz

Xaver v akci. Po Moravcově trápení Vojtěcha se už houfují diváciTřeba to bylo jinak. Prymula hodně nečekaně o boji s covidem-19
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny