Očkování nepotřebujeme. Horečku ano! Často je rozdílem mezi životem a smrtí. Jak si vybrat to první? A o důležitosti sebedůvěry

Autor: odjinud | Publikováno: 8.2.2014 | Rubrika: OČKOVÁNÍ
Ilustrace

V minulých dílech našeho seriálu jsme se prostřednictvím textu zkušené praktické lékařky, MUDr. Ludmily Elekové, věnovali jedné z největších zdravotních katastrof moderní doby: očkování. Dozvěděli jsme se nejen, že očkování nefunguje, ale i že (a proč) je ve skutečnosti smrtelně nebezpečné.

pp

Čtěte ZDE: Proč pediatři „práskají“ rodiče kvůli očkování? Musí? Jak dítě co nejlépe ochránit před nežádoucími účinky. A kdy může paracetamol způsobit autismus

Nyní, s pomalu se blížícím koncem seriálu, se podíváme pozitivnějším směrem. Druhou stranou problému, zvaného očkování, je totiž strach: co když mé dítě zemře? Co když dětská nemoc poškodí jeho zdraví?

Lékařka, která je dosud hodna toho označení, vrací rodiče k „dávno zapomenutým“, dříve běžně známým pravdám: důležité je dobře své dítě krmit, milovat je. A také naslouchat mu a věřit, že jsem pro něj tím nejlepším rodičem. Běžné dětské nemoci jsou spíše „velkým úklidem“ a známkou zdraví, kterou při správné péči v klidu přežijeme. MUDr. Eleková přidává i množství rad, jak v klidu zvládnout horečku, která zdaleka není „zabijákem“, za nějž ji často máme. Tím jsou naopak spíše léky, jež horečku a další imunitní projevy potlačují...

pp

Čtěte ZDE: Další fáze bitvy o dětská očkování: Praktická lékařka se nebojí říci pravdu. A proč většina doktorů stále věří, že očkováním dělají dobrou věc?

Čtěte ZDE: Zmizela obrna následkem očkování? Z dítěte „vynálezce“ očkování Jennera vyrostl po „úspěšné“ vakcinaci idiot. Jde jen o „přežitek“ 19. století?

Čtěte ZDE: Očkování neposiluje imunitu, ale ničí ji. Nežádoucí účinky: smrt, rakovina, autismus. Vakcíny obsahují HIV. 3. díl úspěšného seriálu

Čtěte ZDE: Proč děti po očkování pláčou? Mají zánět mozku. Vědecké studie: Hliník ve vakcínách poškozuje mozek dětí i dospělých

Čtěte ZDE: Oficiální očkovací politika: Možná, že je pro dítě vakcína smrtící. No a co? Tak ho oživíme! „Dobro“ v podání zastánců očkování. Věří v něj skutečně?

Jak nebezpečné jsou dětské nemoci? Co dělat při akutní infekční nemoci? V souvislosti s očkováním musíme probrat i toto téma. Mnoho rodičů udělá první krok, začnou pochybovat o očkování, ale zůstane v nich strach z nemocí. Často zcela zbytečně.

Nemoc jako součást zdravého vývoje

Závažnost nemoci stoupá s nedostatečnou nebo nekvalitní výživou a špatnými hygienickými podmínkami. Je nutné vědět, že (přes strašení pediatrem) dětské nemoci u dobře živeného a jinak zdravého dítěte v naprosté většině případů nejsou nebezpečné. Naopak - jsou nutnou součástí zdravého vývoje imunitního systému.

Výskyt invazivního onemocnění je známkou již předem narušeného imunitního systému. Invazivní (neurologické) formy nemocí se vyskytují jen u cca promile, max. procenta nakažených. Platí to pro všechny nemoci, které mají v obraze postižení nervového systému, jako je například obrna, borelióza, klíšťová encefalitis, hemofilové, pneumokokové infekce apod.

Nejsme jako v Africe

Před pár lety nám přednášel homeopatický lékař Will Taylor z USA o epidemii západonilského viru (West Nile Virus), která počátkem tisíciletí přešla přes Spojené státy. Polio-like syndrom (syndrom podobný dětské obrně - pozn. red.) se vyskytl řádově u několik procent nakažených a koreloval s nepřítomností horečky! Opět stará známá horečka.

Epidemie spalniček v Africe mívají až 35% úmrtnost dětí, v Evropě prakticky nulovou. V civilizovaných zemích se NIKDY nemohou vyskytnout epidemie jako v 19. století, čímž jsme opakovaně strašeni. Kdo tak straší, je zjevně špatně informován.

Imunita? Správná strava

Opět se podívejte na stránky s výskytem nemocí a uvidíte jak úbytek kurdějí, tj. nedostatku vitamínu C, přesně koreluje s úbytkem infekčních nemocí. Dr. Archie Kalokerinos, kterého jsem již citovala, dokázal zvrátit vysokou úmrtnost (po očkování) u dětí Aboriginů v Austrálii dodáním vitamínu C.

Takže správná strava je základem dobré imunity. Nejde jen o to, mít dost živin a vitamínů, jde i o to, co by ve stravě být nemělo. Chcete-li, aby vaše děti byly zdravé, co nejdéle je kojte. Stačí i jednou denně, nebude-li více mléka, nejde o výživu, ale imunitu. Klidně kojte do dvou let i déle, půjde-li to. Usínání u prsu v náruči matky považuji za velmi důležité pro celkové blaho malého dítěte. Není na místě vychovávat, ale zajistit pocit bezpečí.

Pozor na cukr a maso

Snažte se kupovat stravu do nejčerstvější a nejčistší. BIO je ideální, ale i konvenční zelenina je lepší, než žádná. Strava by měla být tak z 80% rostlinná, více je lépe. Kupujte co nejvíce jen základní potraviny a vařte čerstvě. Cokoli prošlo potravinářským závodem je mrtvé a toxické. Nepoužívejte mikrovlnnou troubu!!! Živočišné potraviny by měly být pokud možno BIO nebo alespoň ze slušných chovů. Na tom bych nešetřila.

pp

Čtěte ZDE: Jste pokusná myš? Rafinovaný cukr není jen nezdravý. Je mnohem nebezpečnější, než většina lidí soudí

Dále nekupujte nic, co obsahuje aditiva. Čtěte etikety a jsou-li na ní uvedené ingredience, o kterých nevíte, co to je, nekupte to. Pravidelně kontrolujte etikety výrobků, které jste si již prověřili, nikdy nevíte, kdy se je výrobce pokusí „vylepšit“. Omezte sladkosti, při nemoci je zcela vylučte. Cukr významně inhibuje (tlumí, potlačuje, pozn. red.) imunitu.

Zabiják ze Zálivu

Velmi důležité je striktně se vyhýbat těmto dvěma aditivům: glutamátu a aspartamu. Aspartam je v současnosti nejpoužívanější umělé sladidlo. Je jedovatý, původně byl vyvíjen jako biologická zbraň. Je velmi podezřelý z podílu na syndromu války v Zálivu, protože američtí vojáci pili coly a limonády slazené aspartamem, které navíc stály týdny na slunci a horku. Kromě toho byli taky očkováni proti antraxu, což jim samozřejmě na zdraví moc nepřidalo. Vojáci z evropských jednotek, kteří nebyli očkováni proti antraxu a nepili erární limonády, měli mizivý výskyt tohoto syndromu ve srovnání s Američany.

Čtěte ZDE: Chutná sladce, ale je nebezpečný. Chcete vědět, co vše může oblíbené sladidlo ve vašem těle způsobit?

Aspartam u krys cca 30x zvyšuje výskyt nádorů mozku. Aspartam poškozuje endokrinní systém, je podezřelý ze stimulace prolaktinu, který vede k rakovině prsu. Dr. Blaylock o něm napsal celou knihu, nemohu se rozepisovat více. Je to prostě jed, pro děti zcela určitě. Hledejte ho v bonbónech, žvýkačkách, všech sirupech (proti kašli, vitamínové apod.), ve vitamínech, divili byste se, kde všude je.

S glutamátem na věčné časy...

Glutamát se skrývá pod různými názvy. I pečlivé maminky, které nekupují nic s deklarovaným glutamátem, jím svou rodinku nevědomky krmí (včetně mě). Glutamát dráždí mozek a zhoršuje celou situaci kolem očkování. V nemoci se vždy zvyšuje excitotoxicita, proto je nám při horečce tak špatně. Neměly by ho jíst nejen děti, ale logicky ani těhotné a kojící matky!

Čtěte ZDE: Chceme štědré Vánoce s Glutamátem a dobarvenými, křehčenými potravinami? Koření: „drobnost“, která je zásadní pro naše zdraví.

Člověk ze všech dosud zkoumaných savců má nejvyšší hladinu glutamátu v krvi po jeho požití, cca 25x vyšší než makak, cca 5x vyšší než myš. Hladina glutamátu v plodu u primátů je cca 2x vyšší než u matky! Maminky by měly vědět, že vstupuje do plodu! A do mléka. Dítě, které konzumuje glutamát (a pozor, je v dětské stravě!), je logicky náchylnější k excitotoxickému poškození mozku.

„Zdravé ňamky“ z reklamy

Nekojené dítě má vyšší příjem hliníku a fluoru z umělé výživy a je-li přikrmováno ze skleniček, má i vysoký příjem glutamátu. Nevěřte reklamě, nejlepší jídlo je domácí. Jedli byste sami neustále samé konzervy? Asi ne. A dětem to dáváme, několikrát denně, den za dnem. Existují matky, co si nestoupnou k plotně, jen k mikrovlnce.

Kde ho najdete: E621 až E625, MSG, monosodium glutamate, glutamát sodný, hydrolyzovaný rostlinný nebo sojový protein nebo extrakt, cokoli hydrolyzovaného, autolyzovaného, kvasnicový extrakt, přírodní aroma, kořenící směsi, regulátor chuti, bujón, vývar. I na lahvičce s kojeneckou výživou najdete tyto látky. Na etiketě může být drze napsáno „bez přidaného glutamátu“!      

Potraviny, alergie a chování

Dále by bylo vhodné u dětí prověřit potravinové alergie. Lze udělat krevní testy, ale nejsou stoprocentní. Nejlepším řešením, zejména je-li dítě často nemocné, je eliminační dieta. Tak na měsíc zcela vyloučit všechny zpracované potraviny, aditiva, lepek, kravské mléko a vše z něj, vejce, sóju, v případě ekzému i lilkovité, tj. brambory, papriky, rajčata a lilek (baklažán).

Pokud dítě konzumovalo některou z těchto potravin a bylo na ni alergické, poznáte to na zlepšení celkového stavu, konkrétních příznaků a chování. Může zcela vymizet hyperaktivita, agresivita, únava, různé bolesti hlavy a břicha, rýma, kašel, ekzém, dokonce může autistické dítě začít mluvit! U kojeného dítěte drží dietu matka a pozoruje reakce na dítěti.

Je povoleno konzumovat zeleninu, ovoce, ořechy, semena, luštěniny, maso, ryby, panenské oleje, bezlepkové obilniny. Je to zcela plnohodnotná strava. A nezapomeňte – hlad je nejlepší kuchař.

Zázrak jménem vitamin D

Dojděte si k pediatrovi (a vy současně ke svému doktorovi) a nechte si zjistit hladinu vitamínu D. S téměř 100% jistotou ji budete mít nízkou. Pak je nutné vitamín D doplňovat. Odkazuji na internet, kde se dočtete vše podstatné.

Čtěte ZDE: V euroamerické populaci řádí vážná epidemie. Nemocných je až 70% z nás! Farmaceutický průmysl epidemii mohutně podporuje. Proč?

Horečka? Skvělé!

Další důležitá věc: horečka. Chcete-li, aby vaše dítě dobře zvládlo akutní nemoc a vyšlo z ní posíleno, nesrážejte mu horečku léky! Ať je jakkoli vysoká! Dítě má přesně tak vysokou teplotu, jak potřebuje. Rutinní srážení teplot již kolem 38,5 °C poškozuje imunitní systém a spolu s očkováním a nekvalitní stravou je podle mého názoru hlavní příčinou bídného zdravotního stavu dnešních dětí. Můžete použít zábal nebo vlažnou sprchu, ale ne léky.

Robustní, silné dítě se silným imunitním systémem bude mít vysokou horečku. Patří to k němu, je to dobře a není důvod ji srážet. Takové děti často i při teplotě pobíhají, mají hlad, hrají si a nelze je udržet v posteli. Když se jim do toho nezasahuje, častokrát jim teplota do druhého dne klesne a jsou zdravé.

Takzvaně zdravá mrtvola

Já se budu spíše obávat o dítě, které bude mít 37,5 °C a bude ležet jak mrtvola, nebude chtít jíst, nebude mít o nic zájem. Rodičům říkám: když si odmyslíte teplotu, je na dítěti ještě něco v nepořádku? Často řeknou, že nic. Nekojícím matkám říkám, že když nemají nervy se na to koukat, ať si vezmou ony samy něco na uklidnění a neléčí si svoje nervy na těle svého dítěte. Ono tu horečku potřebuje. A dokud nezvládne infekci, do té doby ji bude mít.

Čtěte ZDE: Když „inteligence těla“ pobíhá v kruhu: Co dělat, když bylinky nestačí? Lze jít na horečku s cukrovou vodou?

Dva příklady, že horečka nekoreluje se závažností nemoci: Při nemoci má dítě tři dny vysokou kontinuální horečku kolem 40 °C, která sama klesne a nezanechá následky. Na druhé straně jsem viděla dítě se zápalem plic, které mělo dva dny mírnou teplotu a trochu kašlalo a pak nemělo žádné symptomy, jen leželo, spalo, nejedlo a scházelo. Na nic si nestěžovalo, ani nekašlalo, až se po několika dnech objevil poslechový nález na plicích.

Falešné zprávy o horečce

Je důležité vědět, co v těle dělají léky na snížení horečky. Pro děti jsou dva: paracetamol a ibuprofen. Když si vezmete tyto léky, zablokujete imunitní děje v těle, snížíte produkci zánětlivých působků, kterými spolu imunitní buňky komunikují. Horečka zrychluje metabolismus, aktivizuje celý imunitní systém a v neposlední řadě není mikrobům příjemná.

Snížením teploty se vám sice hodně uleví, protože zvýšení hladiny těchto látek působí bolesti a další nepříjemné symptomy nemoci, ale úbytek těchto látek v krvi vyšle do termoregulačního centra v mozku falešnou informaci o tom, že infekce je zvládnuta. Musíte si uvědomit, že horečka je velmi starý obranný mechanismus, mají ho všichni savci. Přítomnost infekce v těle vede k produkci různých látek, které dotečou do mozku do termoregulačního centra, ono z toho pozná, že v těle je infekce a zvýší teplotu. Nechá ji zvednutou do té doby, dokud do mozku tyto látky tečou. Jakmile přestanou téci, centrum usoudí, že je po infekci a teplotu sníží zpět na normál.

Zničení imunity

Tento mechanismus vznikl v době, kdy jsme byli ještě opice a neexistoval ani paralen. Proto si mozek myslí, že když tyto látky přestanou téci, že je po infekci, netuší, že jsme si vzali paralen a jsme stále ještě plni virů nebo bakterií.

Takže umělé snižování horečky léky potlačuje imunitní reakce, prodlužuje nemoc a dobu infekčnosti (velmi ohleduplné k ostatním, vzít si Coldrex a jít do práce, že?), oslabuje imunitu a prodlužuje rekonvalescenci. Toto vše bylo vědecky prokázáno.

Při systematickém používání antipyretik hned při prvních příznacích se imunita zcela zničí a člověk pak není schopen vyrobit horečku, ani když je to životně důležité. Pěkná vysoká horečka může vyléčit i rakovinu! Existuje mnoho zahraničních klinik, například v Německu, které jsou součástí zdravotnického systému a placené pojišťovnami, které léčí rakovinu horečkou.

Mezi životem a smrtí

Užití těchto léků může rozhodnout mezi životem a smrtí. Výše uvedený Dr. Incao jednou citoval studii o spalničkové epidemii v Africe. Nepamatuji si, kde to bylo, ale detaily mi utkvěly v paměti. Při této epidemii byly do nemocnice přijímány opravdu nemocné děti. Podvyživené, s přidruženými nemocemi. Rutinní terapie byla paracetamol na horečku, diazepam nebo něco podobného na zklidnění, léky na kašel, antibiotika, antimalarika dle potřeby. Podstatné je, že jim byla rutinně srážena teplota. Úmrtnost byla 35%.

Čtěte ZDE: Praktická lékařka i „alternativní“ terapeuti mají jasno. Zdravotní byznys nám lže do očí. Očkování proti chřipce nejenže je k ničemu, ale škodí!

Po několika týdnech si lékaři všimli, že děti, které přicházely v horším stavu, s vyšší teplotou, horšími výtoky, se nakonec spíše uzdravily než děti, které tak špatně nevypadaly. Tak přehodnotili léčbu. Objevili Ameriku a napadlo je, že možná ta horečka k něčemu bude. Přestali ji dětem rutině srážet, terapii omezili na podání antibiotik a antimalarik, když byla nutná. Výsledky byly šokující. Úmrtnost klesla na 7%, tj. snížila se na pětinu! Ti doktoři svou „léčbou“ a nepochopením imunitních dějů zbytečně zabíjeli čtyři děti z pěti!

Paralen je nesmysl

Asi jste šokováni, protože něco takového u nás naštěstí nevidíme. Naše děti neumírají, protože jsou lépe živené, ale imunita se jim také oslabí. V extrémní situaci ale může potlačení horečky rozhodnout o tom, jestli přežijete nebo zemřete. Přistupujte s tímto vědomím ke každé tabletě paralenu. Neptejte se mě ale, proč od každého doktora slyšíte, že si máte vzít paralen, i když máte jen mírně zvýšenou teplotu. Zeptejte se těch doktorů, já svým pacientům paralen zakazuji.

Jak pečovat o horečnaté dítě

Nebojte se febrilních křečí. Jsou vzácné, neopakují se a nejsou nebezpečné. Pokud dítě křeče již mělo, není třeba se jich znovu bát. Neopakují se během nemoci, obvykle nastanou hned při prvním prudkém vzestupu teploty. Preventivní opatření proti jejich opakování jsou zbytečná a škodlivá. O febrilních křečích píše obsáhle Dr. Blaylock.

Tak jak pečovat o dítě v nemoci: nesrážet horečku, naopak ho teple zabalit, dávat hodně pít, ne cukr, ne sladké, špetku soli do nápoje, když se hodně potí, jen lehká strava pokud má hlad: ovoce, zeleninová polévka, rýže. Nedávejte mléčné výrobky, mléko, maso ani vejce. Omezit stimulaci televizí apod. Nelze-li dítě udržet v posteli, nechte ho si hrát, teple oblečené, nenechte ho běhat a skákat. Snažte se, aby hodně spalo. Kojené dítě kojte tak často, jak chce, vykašlete se na nějaký režim.

Použijte léky podporující imunitu, Oscillococcinum a jiná homeopatika, echinaceu, betaglukany apod. Vitamín C opět ve vysokých dávkách, pro dospělé několik gramů denně, pro děti podle váhy od 100 do 1000 mg.

Horečka je úklid

Infekční nemoc považujte za velký úklid, je to vlastně gruntování. Jsme stále infikováni bakteriemi a viry, uvádí se, že v sobě máme více bakteriální DNA než své vlastní, bakterie tvoří až 2 kg hmotnosti našeho těla. Bez nich bychom zemřeli. Když se tělo příliš zanese, imunitní systém využije posledního popudu bakterie nebo viru, který letěl kolem a aktivuje zánět.

Všechny symptomy, které při nemoci máme, dělá naše tělo. Horečka je obrana, všechny výtoky, rýma, kašel, pocení, zvracení, průjem apod. jsou snahou zbavit se odpadu. Teprve až když je hotovo, situace se uklidní. Tělu pomůžete tím, že ho nebudete zatěžovat jídlem, nebudete mu házet klacky pod nohy chemickými léky tlumícími imunitu, naopak ho zahřejete, dodáte vitamíny a podpoříte v jeho boji.

Nejdůležitější věc: jistota a láska

Dále hraje velkou roli vaše vlastní sebedůvěra a sebejistota. Když budete svému dítěti věřit, že zvládne nemoc a nebudete se o něj zbytečně bát, ono to zvládne. Děti chtějí plnit přání rodičů, a když si rodiče budou podvědomě přát (nebo se bát, to je jedno), aby dítě onemocnělo, ono jim udělá radost a onemocní. A naopak.

Nakonec možná to nejdůležitější: láska. Milované dítě prospívá vždy lépe. Nezapomeňte na fyzický kontakt, šátkování, různá nosítka a vaky. Kontakt kůže na kůži, mazlení, hlazení, masáže, pusinkování, kdykoli a kdekoli!

Zítra se v posledním díle seriálu dozvíme, jak se vyrovnat očkováním s poškozeným zdravím, u sebe i svého dítěte!

Článek je převzat ze serveru sloboda vočkovaní

pp

 

čtěte také:

 

 

Matka nevěří očkování. Svolává rodiče na debatu, aby je varovala

 

Solis (kandidát DSZ na senátora za Prahu 6): Očkování obsahuje životu nebezpečné látky

Klíčová slova: zdraví  | očkování  | soběstačnost
4825 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistilaMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozumSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosemCo se stane s vaším tělem, když začnete jíst denně dva hřebíčky

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

Eurabia.cz

Chorvatský prezident s Evropskou komisí vyběhlMaďarsko vetovalo účast EU na summitu demokracií pořádaném USA

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Komouši, trockisti a renegáti. Zamyšlení Štěpána Kotrby za Petrem Uhlem a levičáky dvacátého stoletíPoslankyně SPD se začala zajímat o Vojtěchovy covidové zakázky za miliony. Takto dopadla
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny