Zřejmě také jíte krevety, které jsou napumpovány třiceti chemikáliemi, aby se lépe prodávaly

Autor: AC24.cz | Publikováno: 10.10.2016 | Rubrika: CO JÍME
Ilustrace

Společnosti ve Vietnamu do garnátů vstřikují doplňky, aby zvýšily prodeje. Vietnam je jedním z 5 největších exportérů garnátů, kteří jsou nejkonzumovanějším mořským živočichem planety. Vypadá to ovšem, že v těchto dnech je jídlo nebezpečnější, než kdy jindy… Tato společnost do metabolismu vpravila 30 chemikálií. Tyto chemikálie se vstříknou do středu ocasu tygřího garnáta. 1 kilogramu napumpovaných tygřích garnátů se zvedne hmotnost na 1,15 – 1,20 kg. Garnát navíc vypadá čerstvěji, čímž se jeho cena zvedne. Každý den nakupuji asi 30-50 kg garnátů.

Přepis videa:

Poté, co se napumpují těmi látkami, dodají se exportní společnosti s mořskými plody v Cam Mau. Musím to dělat, protože to dělají všichni místní dodavatelé. Podle vlastníka je to chemikálie „CMC“ z Číny. Na balení se uvádí, že výrobek byl vyroben v Číně.

CMC se rozpouští ve vodě, čímž se tuhý materiál přetvoří na cosi vypadajícího takhle. Dává se to do mixéru, dokud to nezačne být měkké a kluzké. Toto je konečný produkt, který se pumpuje do garnátů.

Tato látka se dává do kontejneru, pak se použije vysokotlaký kompresor, aby to vtlačil do všech pump. Vymačkané to vypadá nějak takto. Tato látka se trubičkou vstříkne do každého garnáta. Materiál vstříknutý do garnáta je obvykle nějaký mix želatiny, glukózy a CMC. Ale nikdo prakticky neví, co je to vlastně to CMC. (lze dohledat na Wikipedii)

 

video na http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8889-krevety-chemikalie-vietnam

 

 

Klíčová slova: jedy  | chemie
3548 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistilaMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozumSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosemCo se stane s vaším tělem, když začnete jíst denně dva hřebíčky

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneRasismus je zpátky a sílí

euPortal.cz

Máme tady další důkaz toho, že takzvaný „boj proti rasismu“ sluníčkářů ve skutečnosti znamená jen rasismus naruby, tedy rasismus proti bělochůmNevídaná vzpoura: Insider globalistů přiznal lži o globálním oteplování. Omluva světu za hororové scénáře

Eurabia.cz

V Berlíně Evropskou unii pokládají za nástroj německé dominancePan Milfait z Žatce se hrdě hlásí k tomu, že škodí antiislámistům kde může. Neznáte ho?

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ParlamentniListy.cz

Jan Kraus zavelel. A začala akce proti Zemanovi. Byla z toho polízaniceBělorusko? 90kiloví mládenci bijí policisty. A víte toto o USA? Kobza se v TV nekrotil
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny