Detox proti rakovině: Jak „vyhladovět“ smrtící buňky? Zmanipulované ženy - oběti na „růžových pochodech“. Farmaceutický byznys dojí miliardy ze strachu a neznalosti. Desetidenní kůra. Kokosový ořech opět zasahuje

Autor: Erika Hájková | Publikováno: 3.6.2015 | Rubrika: ZDRAVÍ
Ilustrace

Na začátku června se Praha zase zaplní lidmi a stužkami. Bude to jako kdysi na Prvního máje – jen „mávátka“ nahradí růžové „obloučky“ a trička pochodujících – většinou nevědomých zmanipulovaných pěšáků rakovinného průmyslu. Bude se pochodovat "za zdravá prsa“ – což v překladu znamená: za peníze pro výrobce mamografických přístrojů a chemoterapeutik a provozovatele všech těch „mammacenter“ a podobných pracovišť. Nejde o nic jiného než o dobře organizovanou marketingovou akci rakovinného průmyslu, jíž budou nevědomky a dobrovolně dělat "křoví"  potenciální oběti. Nevědomost sice hříchu nečiní - ale to neznamená, že nemůže stát život. 

pp

Dlouhodobě se snažíme upozorňovat, že s rakovinou i s mamografy se to má úplně jinak, než se mocní výrobci a propagátoři snaží ženám cynicky zafixovat do hlav plných obav. Obav přirozených. Rakovina je samozřejmě nebezpečná nemoc. Její příčiny i její léčba jsou však klasickým příkladem toho, že školská medicína nadělá často více škody, než užitku. I většina lékařů nepochybně věří, že s pacienty provádějí to nejlepší, co mohou. V lepším případě je to klasická "odbornická slepota", co jim zabraňuje vidět skutečné důsledky vlastních činů. V horším případě jsou vědomou součástí byznysového řetězce.

pp

Čtěte ZDE: Léčivo, za které se nepořádají obludné růžové pochody: Německá vědkyně vynalezla již před lety úspěšný a jednoduchý lék na rakovinu. Protiproud přináší recept

Rakovinu lze léčit i předcházet jí - jenže jinak

Píšeme o tom znovu a znovu: Existuje mnoho alternativních, daleko šetrnějších a méně nebezpečných metod již ve fázi diagnostiky. Proti  mammografům stojí například medicinální termografie či "obyčejné" vyšetření prsu pohmatem.

Čtěte ZDE: Názor čtenářky - Máme alternativu k mamografu?

A když už rakovina vypukne? I v tom případě existuje množství přírodních metod, často vědecky potvrzených, oficiální medicínou však obvykle prohlašovaných za „pavědecké“ (čti: nezajímavé pro farmaceutické koncerny). S jejich pomocí se lze úspěšně uzdravit i bez děsivých vedlejších účinků zabijáckých farmak. Miliony pacientů, kteří se nenechali změnit v trosky pomocí chemoterapie, jsou toho dokladem. Nejdůležitější ale jistě zůstává prevence.

pp

Čtěte ZDE: Otázky do pranice: Co je zdravý tuk? Vydrží kokosový olej věčně? Budeme mít po smažení pánev od krve? Zdraví není "masovka". Co je dobré pro jednoho, může druhého dorazit

V poslední době jsme opakovaně obsáhle psali o kokosovém oleji. „Všeléku“, který kromě jiného působí také proti rakovině. Již desetidenní kokosový detox může být jednou z cest ze životní krize, zvané rakovina. Princip, na němž funguje, objevil biolog Otto Wartburg a píše o něm – a návod přidává – americký lékař dr. David Jockers:

Dr. Jockers: Rakovina, aneb buňky hladové po cukru

Nejnovější výzkumy naznačují, že rakovina je metabolické onemocnění, charakterizované buněčnou mitochondriální respirační nedostatečností. (To znamená, že buněčné orgány, uzpůsobené k dýchání a produkci energie, zvané mitochondrie, nejsou u rakovinných buněk funkční.) Rakovinné buňky mohou žít pouze z glukózy a z fermentace aminokyselin. Někteří vědci proto navrhují rakovinné buňky „vyhladovět“ - neposkytnout jim glukózu, místo toho dodávat tělu nasycené mastné kyseliny, které tělo přemění na ketony. Tyto sloučeniny normální buňky umějí zpracovat na energii, rakovinné buňky to však nedokážou. Ideálním zdrojem ketonů je panenský kokosový olej, známý svou schopností zvyšovat imunitu.

Známý biolog zabývající se funkcí buněk, Otto Wartburg, zjistil, že rakovinné buňky mají změněný metabolismus a nejsou schopny produkovat energii normálním buněčným dýcháním. Takzvaný „Wartburgův efekt“ se zakládá na zjištění, že tyto buňky získávají veškerou energii procesem zpracování cukru, to jest glykolýzou. Jako vedlejší produkt vzniká velké množství kyseliny mléčné. 

Mitochondriální poškození a genomická nestabilita

Mitochondrie mohou být poškozeny působením toxinů a virů přítomných v životním prostředí, nebo v důsledku chronických zánětů kdekoli v těle. V takových případech se může stát, že mitochondrie ztratí schopnost produkovat energii prostřednictvím buněčného dýchání. Nedostatečné buněčné dýchání pak vede ke změnám metabolismu a závislosti na glukóze a fermentaci aminokyselin jako alternativnímu zdroji energie. Tento proces má také za následek genomickou nestabilitu a vznik mutované DNA.

Normální buňky mají relativně nízkou úroveň glykolýzy (štěpení cukru). Mnohé studie ukázaly, že rakovinné buňky ztrácejí schopnost produkovat energii procesem aerobního metabolismu, dokonce i tehdy, když mají dostatečný přísun kyslíku. Tyto buňky uspokojují veškeré své energetické potřeby rychlým procesem glykolýzy. Rychle rostoucí druhy rakoviny mají glykolytický index až dvěstěkrát vyšší než buňky normálních tkání.

pp

Čtěte ZDE: Jak přežít v „margarínové tyranii“? Kokosový olej! „Superpotravina“, která se opravdu vyplatí. Na rakovinu, Alzheimera, infarkt i trávicí potíže. Ostrované věděli, co dělají

Rakovinné buňky potřebují cukr

Dr. Thomas Seyfried rozšířil teorii Otto Wartburga a prokázal, že rakovinné buňky si umějí vyrobit energii z glukózy a fermentací aminokyselin. Aby získaly dostatek cukru pro svůj metabolismus, uzpůsobí si i receptory inzulinu, takže jich mají desetkrát více než normální buňky. To jim umožňuje obrovskou rychlostí hltat glukózu a další živiny z krve.

Produktem metabolismu mastných kyselin jsou ketony, které normální buňky umějí zužitkovat, ale rakovinné buňky ne. Ketony jsou pro tělo úžasným zdrojem protizánětlivého „paliva“, které současně může odříznout rakovinné buňky od jejich zdroje výživy.

Ketony vyživují normální buňky a „vyhladovějí“ ty rakovinné

Výzkumy dr. Seyfrieda ukazují, že optimální hladina krevního cukru pro “vyhladovění” rakovinných buněk je kolem 55-65 mg/dl, zatímco hladina ketonů by se měla pohybovat mezi 3mM a 7mM. Toho lze dosáhnout půstem a současným požíváním zdravých tuků bez jakýchkoli polysacharidů po dobu tří až deseti dnů. Rychle rostoucí, metastázující typy rakoviny vyžadují zachovat tento stav plných deset dní.

Kokosový olej obsahuje celou řadu nasycených mastných kyselin se středně dlouhým molekulárním řetězcem, které tělo velmi snadno dokáže zpracovat na energii. Je také bohatý na kyselinu laurovou, která zlepšuje imunitu a která se v těle přeměňuje na monolaurin.

Monolaurin vykazujuje mimořádně silné antibiotické, anitvirové a antimykotické (fungicidní) vlastnosti. Na rozdíl od uměle vyrobených antibiotik a antivirotik tyto nasycené mastné kyseliny nepředstavují pro organismus žádné nebezpečí. To je obzvláště pozitivní, protože jedinci postižení rakovinou mívají zažívací trakt s nedostatkem „hodných“ bakterií, což přispívá ke vzniku chronického zánětu, který už sám o sobě může způsobit genomickou nestabilitu – a tedy další množství poškozených buněk a rychlejší šíření rakoviny.

Kokosový detox

Užívejte 2 polévkové lžíce kokosového oleje každé tři hodiny během dne (8 - 10 lžic denně).

Vypijte cca 4 litry čisté vody s přísadou antioxidačních extraktů (čerstvý citrón, kurkuma, chlorofyl, jablečný ocet, fermentované bylinné výtažky atd.)

Užívejte přírodní bylinná projímadla a probiotika, abyste zajistili správně vyprazdňování střev.

Zdroje zdezdezde a zde.

Dr. David Jockers je účastníkem systému Maximized Living a vlastníkem centra Exodus Health v Kennesaw ve státě Georgia. Specializuje se na výživu, funkční medicínu a korektivní chiropraxi, jimiž se snaží řešit skryté příčiny většiny zdravotních problémů.

PP

Uvedený text představuje názor redakce a je materiálem, určeným k soukromému studiu čtenářů. V žádném případě nejde o léčbu či jakákoli doporučení, která podle zákonů České republiky může poskytovat pouze zdravotnický pracovník.

převzato z protiproud.parlamentnilisty.cz

Klíčová slova: zdraví  | manipulace  | rakovina
7357 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistilaMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozumSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosemCo se stane s vaším tělem, když začnete jíst denně dva hřebíčky

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

ePortal.cz

Vy pravdu nemáte a nás je opravdu vícV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

euPortal.cz

Turecko nechalo migrantům volný průchod. Migranti se už vydali na pochod do Evropy. Braňme naše hranice! Petra Fiala z ODS má plná ústa slušnosti...

Eurabia.cz

Koronavirus z biologických zbraní proti Číně !?RUSKO V ŠIRŠÍCH SOUVISLOSTECH - díl 1.

euServer.cz

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokaceČeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?

ParlamentniListy.cz

Demonstrace proti Křečkovi: Do studia ČT dorazil Zahradil a začalo to: Minář hodil zpátečku, když najednou začal říkat...To snad ne! Tomáš Halík terčem lidového posměchu
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny